ıllılı.ıl.lı.. The Vampire Diaries ..ıl.lı.ıllılı © 2010
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries Dizisi Tüm Bölümleri

AnasayfaKayıt OlGaleriLatest imagesAramaGiriş yap

Aşk'ın Tanımı

3 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 14/07/08
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 223
Ruh Hali Ruh Hali : Aşk'ın Tanımı - Sayfa 2 Manyak10
Tuttuğu Takım Tuttuğu Takım : Aşk'ın Tanımı - Sayfa 2 F10

Aşk'ın Tanımı - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Aşk'ın Tanımı   Aşk'ın Tanımı - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Tem. 30, 2008 1:50 am

2501 - aşkın tarifi yoktur sadece yaşanır ama en kötüsü severek mutsuz olmak demektir
2502 - aşkın tarifi yoktur... yaşanır,yaşatılır ama anlatılmaz... (ilk aşkın ilk hatırası asla unutulmaz)
2503 - aşkın tarifi yoktur...onu sadece yaşayan anlar ve bilir...
2504 - aşkın tarifi yoktur; kısıca anlatılmaz yaşanır
2505 - aşkın tarifinde gamze'ye katılıyorum. kız en iyi tarifi yapmış.
2506 - aşkın tarifini bu güne kadar kim tapmış ki ben yapayım.ama herkes birşeyler söylüyor işte
2507 - aşkın yeyüzünde tanımı yoktur.tamamen tanımsız
2508 - aşklı bir hayat duyguludur,aşksız bir hayat duygusuzdur.
2509 - aşkmı aşk bazen bir yangın yeridir..ve ben bu yangında çok yandım
2510 - aşkmı? bilmem tatmak gerek, aşkın tarifi olmaz yani hiç bal yememiş birine kavanozdaki balı tarif etmek gibi.
2511 - aşksevgidir aşk yoksa hiçbirşey yoktur.
2512 - aşkta*** gönül hüzünlenir.... göz yaş döker.... ama.... kalpte isyan yoktur****
2513 - aşktan siz ne anlıyorsanız,sizin için aşk odur.
2514 - ateş denizinin üstünde mumdan kayığa binmektir
2515 - ayakların yerden kesilmesi
2516 - ayaklarının yerden kesilip büyük bir boşluğun içinde dolaşmaktır ve o'nu düşünmektir...aşk kelebeklerin karnında uçuşmasını sağlayan fırtına öncesi sessizlik duygusudur.....
2517 - aynaya baktığında onu görmektir onu düşünmediğin zaman ne düşündüğünü bilmemek ve kendinden önce bir varlığı hissetmenin hazzıdır aşk kutsaldır
2518 - aynı anda hissedilen tek şeydir...
2519 - azim bir denizdirki kıyısı olmaz aşkın.. boşlukta bir ummandır sırları hadden aşkın..canlar bu denize dalmışlar orda kalmışlar..bir damlası ümit gerisi korkudur aşkın..
2520 - baglanmak.sonsuzluk.birazda apdallık
2521 - baglılık beraberlik ölüsüzlük
2522 - bana aşk nedir diye sordular ben olda bilesin dedim.aşk gözü koruyan göze siper olan kirpiktir ama göz içinde dikendir!!
2523 - bana gençliğin sırrını sorma!sana aşık olmayı öğretemem.
2524 - bana gore ask yemek icmek gibi. eger insan bir insanana asik olur sa o insan gibi olur.
2525 - bana hayatı sevdiren iki şey vardır aşk ve özgürlük,aşk için hayatımı veririm özgürlük için aşkımı feda ederim,
2526 - bana her kalp atisimda ceza veren bir tatli zalım!
2527 - baska bır ınsanı kendınden daha cok sevmektır.
2528 - baslatmayin askiniza ya..askmis..böyle bir sacmalik olmadi olamaz da...ask koca bır yalan!!!o kederrr
2529 - baş ağrısı
2530 - baş belası saman alevi ama süper bir duygu
2531 - başkası için yaşamaktır.
2532 - başkasında kendinizi hissetmektir
2533 - başlangıç ve sonsuzluktur
2534 - başlangıçta kalbin deliler gibi çarpması sonra eğer ayrılıkla sonuçlam-nırsa kalbin durmasıdır... benimki de ole olucak
2535 - baştan sona deliliktir
2536 - bazen bir damla zehir bazende koca bir okyanus gibidir küçük acıların ardından büyük mutluluklar
2537 - bazen kalbin durarak onu düsününce tekrar atmasıdır
2538 - bazen tüm dünya bazen kocaman bir boşluk
2539 - bazı duyguların kabarması hiç hoş olmayan
2540 - bazı gecelerde gökyüzüne baksan ayı göremezsin ama bilirsin ki ay gecenin içinde bir yerde saklıdır.aşk da böyledir karşılıklı olduğu sürece varlığını hissettirmektedir.
2541 - bazıları için acı çekmek ama bazıları için de hayatın anlamı
2542 - bebeğim dağlarca öteden yanı başıma geri dönerken, ondört günlük hasretin sona erişiyle duyduğum heyecandır, aşk...
2543 - bekeltisi olmayanın yeniden doğuşudur var olma sebebidir
2544 - beklemektir.. zamandır... gerektiğinde ölmektir..
2545 - beklenmeyeni, hiç kimsenin bilmediği gibi beklemek mi aşk?
2546 - ben a6ka bir defa inandim ikinciye inanmam ben arkadash sen sen ol ve de a6kainanma.erkeklere hele hi4 benden size tavsiem kizlar
2547 - ben aska inanmıyorum ask acı cekmektir uyandıgın zaman anlarsın
2548 - ben aska inanmiyorum.ask diye birsey yoktur. herkes asigim diyrler ama onlar kendilerini kandirirlar.....
2549 - ben aski bir kalip buza benzetiyorum.onun erimemesi sizin elinizde olan birsey.yani buzu siz hic cikarmayiniz en iyisi böyle olmamli bence...
2550 - ben aşığım ama ne oldugunu anlayamadım.acı çekmek ve heyecan acıkmamak gibi şeyler
2551 - ben aşkı tattığımı anladığım zaman hep yanlız kaldım bu yüzden bir daha aşkı tadana kadar yorum yooook!!!!
2552 - ben azerbaycanliyim ask solmayanbir cicekdir
2553 - ben bir avcı yım benim için aşk bir avı yurduğumda onun öldüğünü bile bile onu vurduğum yerde bulamamamdır,, bu çok kötüüüüüüü....ühhhüüüüüüü
2554 - ben ne bileyim anlatılmaz,isbat edilmez birşey boşuna uğraşmayalım arkadaşlar.çaresi yok.
2555 - ben olda bil aşkı çıken bilir anlatılmaz yaşanır
2556 - ben onu cok sevdim ama o beni hic sevmedi ask cok sor birje unutmayin
2557 - ben sana aşığım.sensiz yapamıyorum. sen olmazsan kendimi yarım hissediyorum.sen benim bir parçamsın...sen ruhumu aldın.o olmadan ben bir hiçim.yani sensiz....
2558 - ben şu an aşık oldugum icin
2559 - ben yasayamadım ama ask söylenenlere göre küçücük bir su birikintısının kocaman bır okyonusa dönüsmesidir.
2560 - benca aşk yaşama sarılmak ıcın bır sebeb dır
2561 - bence; aşk okyanus gibidir. bile bile batacağını bilsen de yol alırsın.
2562 - bence; aşk tek bir ruhun iki ayrı bedende can bulmasıdır...
2563 - bende bunu zaten sıze soruyorum ask nedır ?
2564 - benden uzak dursun yeter! bir kere başıma geldi sonrası allah kerim...
2565 - beni aşkın varlığına inandır önce,sonra aşkın tarifini yaparım size.
2566 - benim için aşk karşılık beklemeden birini ölürcesine sevmek
2567 - benim için aşk,sadece aşık olduğum kişiye gözlerimle anlatabileceğim bir duygudur.
2568 - benim için sadece odur onun varlığıdır.
2569 - benim şu anda yaşadığım duygudur
2570 - benim tatlı kadına hissettiklerimdir aşk. tatlı kadını sevmektir aşk. onun yanında heyecandan titremektir aşk.
2571 - beraberken mutluluk ayrıldığında ise acı demektir
2572 - berbart bir duygudur
2573 - berbat birseydir...
2574 - beynin devre disi duygunun önsafada bedenini ve ruhunu teslim almasidir
2575 - beynin içinde yaratmış olduğumuz bir virüstür
2576 - beyninin kalbine söz geçirememesidir
2577 - bır bılsem ama ask özgurluktur
2578 - bır gun sevgilim sordu ask nedır dıye, bıraz zaman ıstedım, dusuneyım dıye.. ertesı gun gordum onu baskası ıle.. kulagına fısıldadım ask
2579 - bırak konuşurken titremeyi telefonda çağrısını gördüğün zaman bile tir tir titremektir aşk budur ya seversin ya seversin
2580 - bi anlık zevktir.sadece iki zıt kişinin birbiriyle iletişim yani cinsellik kurmasıdır.başa bela karına a*ğrıdır
2581 - bi kere dustugun derin kuyudan bir daha çıkamamaktır bence. cıkan ise ya yaralıdır ya perişan yada bin pişman
2582 - bi kıza aşıktım lisedeyken
2583 - biebirini sevip açıklayamamaktır
2584 - bile bile acı çekmek, fedakarlık yapmaktır
2585 - bile bile ateşe atlatan sevmek ıstemesende sevdiren deliler gibi özleten acı çektıren ızdıraptır...ne olursa olsun her aşığın da dediği gibi aşk güzeldir
2586 - bile bile ateşlere yürümek ve sevdiğinin uğruna yüreğini kanata bilmektir.
2587 - bile bile intihar edip tekrar dirilmeye çalışmaktır
2588 - bile bile kendini boşluğa atmaktır
2589 - bile bile kendini uyutmaktır,fazla uyutma hayata geç kalabilirsin
2590 - bile bile ladestir; düşünsenize hem sonucunu biliyorsunuz hemde...
2591 - bile bile saçmalamaktır
2592 - bile bile tutsaklıkdır........
2593 - bilemediğimizdir..bilip tüketemediğimizdir..
2594 - bilemiyorum henüz beni iten olmadı.
2595 - bilinmeyen bir boşluk.
2596 - biliyor musunuz , hayat zaten kocaman bir yalan, bu kadar sahteligin içinde gerçek ve doğru olan tek guzellik aşk
2597 - bilmiyorumki...bir defa yaşadım çok güzeldi ama okadar acı çektim ki bir daha karşılaştığımda ne yapacağımı bilmiyorum
2598 - bilsem şimdi böyle acı çekermiydim ah ah ah ah
2599 - binde bir kişilerin ulaşa bildigi heycan leyla ile meşnun gibi
2600 - bir anda hayatındaki her şeyi güzelleştiren ama bir müddet sonra herşeyin eskiye dönme halidir
https://vampirediaries.forum.st
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Aşk'ın Tanımı   Aşk'ın Tanımı - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Tem. 30, 2008 1:50 am

2601 - bir anlık heves
2602 - bir asinin isyanıdır.
2603 - bir ask sevgiyle baslar,nefretle bitter...!
2604 - bir avuc mutluluk icin kendinden bile vazgecmektır
2605 - bir bakış bile anlatmaya yeterken her şeyi, kalbinizi dolduran duyguların kalbinizde kalmasıdır.aşk vazgeçmektir gözlerinden...
2606 - bir bardak baldıran zehiridir...
2607 - bir bebek misali yeniden doğmak ve sen kadar yakın bir insanla bunu paylaşmak...
2608 - bir bireyin tadabileceği en güzel duygu. ruhun doyuma ulaşması durumudur.
2609 - bir bosluktur icindeki ve karsindaki sevgiye göre, o bosluk ya dolar yada bastaki gibi bos kalir
2610 - bir cift kahverengi göz,doruktaki mutluluk,doruktaki en büyük acı ve insafsizca unutulmak.
2611 - bir dilin bütün sözcüklerini kullansam aşkı tanımlayamam ama çektiklerimi anlatmak çok kolay
2612 - bir gün sevecek olursan ilk önce kendini sev ve daha sonra beni sev çünkü ben seni öyle sevdim sizde oyle yapın
2613 - bir gün sevecek olursan ilk önce kendini sev ve daha sonra beni sev çünkü ben seni öyle sevdim sizde oyle yapın
2614 - bir gün sevgilim sordu aşk nedir diye.biraz zaman istedim düşünebilir miyim diye.ertesi gün gördüm onu bir başkası ile ...fısıldadım kulağına aşk ızdıraptır diye.....................
2615 - bir insanı canından çok sevmek ve onun için her türlü zorluğa göğüs germektir.sonunu düşünmeden uçurumun kenarında yürümektir.
2616 - bir kandırmacadır senin beni kandırdığın gibi
2617 - bir kişiyi delice sevip ona kavuşamayacağını anlayınca hep oisimdeki kızlardan hoşlanmaktır
2618 - bir kum saatindeki bir taneye eş gelen zamanın bile bir anlamının olmasıdır. galiba hiç aşık olmadım...
2619 - bir melankoli halidir. aşık olduğun kişi istemediğin özelliklere sahip olduğunda acı çekmektir
2620 - bir nefes kadar yanındadır ama söyleyememektir...seviyorum...
2621 - bir öpücük için binlerce silikon öpmektir.
2622 - bir saniyenin onda biridir
2623 - bir sesli, iki sessiz den oluşan bir kelimedir.sesli olan genelde bayan tarafı olup sessiz taraf erkek yada erkeğin annesi olarakta tanımlanabilir.
2624 - bir sevgiyi anlamak için bir ömür harcamaktır.
2625 - bir şeyi çok sevmektir.
2626 - bir türlü anlayamadığımbişeydir çok anlatırlar ama..dahaçokağlayarak....
2627 - bir yatağın 3/1 ine sıkışmaktır. mahremiyettir.güvendir.özlemdir.cesarettir. akşam uykunuz gelince "sen yat ben kalıp birazdaha seninle olmak istiyorum"sözünü söylemektir
2628 - biranlık bir sevğidir
2629 - birbiri gerçekten sevmek
2630 - birbirini delice seven 2 kisi
2631 - birbirinizle bişiler paylaşmktır!!!
2632 - birbirlerinin karşılıklı sevmesi
2633 - biri kacar biri kovalarsa iste bu asktir.
2634 - birine aşık olmak ama onun üzerine gelen bütün kurşunların önüne geçebilecek kadar sevmektir aşkın gerçek anlamı budur
2635 - birine gereğinden fazla değer verip karşılığnı alamadığınızı düşünmektirrrrrrrrrr.... ofoofofo
2636 - birini bütünüyle sevmek ve bağlanmaktır
2637 - birini seversin ama onun seni sevmediğini sanarsın.işte o zaman aşk senin o kişiye yaşadığın ama onun durmadan üstüne bastığı şeydir aşk....
2638 - birisinin akli tek birine bagliyan huzurlu bir düsünüstür
2639 - birliktelikte neleri nerede nasıl yaşadığını unutmayıp ayrılıkta neleri nasıl yaşadığını anımsamaktır.
2640 - birşey oldupu sanılan hiçbirşeydir
2641 - bişey gelmiyor aklıma...
2642 - bizce aşk
2643 - bizce aşk çözünülmesi mümkün olmayan bir problemdir.
2644 - bizce aşk diline sahip olmaktır.iki susup bir konuşmaktır.
2645 - bizce aşk gece wakti okul yolunda yürüyüş yapıp,agacın altında durup bakışmak,sonunda ıslanıpğ yurda dönmek ve ertesi güne hasta olarak uyanmaktır.!!(4 kişilik)
2646 - bizce aşk ızdırap çekmektir. onun yanındayken bile onu özlemektir. bütün sevenler kavuşsun inşallah....
2647 - bizce aşk ulaşılması zorma güzel bir duygu
2648 - bize göre aşkı anlatmak için yeryüzünde başka bir dil olması gerek .....by
2649 - bosu bosuna kendını kahretmektir
2650 - boş bi odanın içinde boş bir duvara bakmak gibi bişey...
2651 - boşa akan nehirdir!
2652 - bozuk bir araba gibidir
2653 - bu koca dunyada sadece insanin asik oldugu insanla yasadigini baska hic bir kimsenin olmadiğini sanmasidir
2654 - bu zamana kadar kim sevginin tarifini yapmşki ben yapayım sevgi anlatılmaz sevgi yaşanır
2655 - bugün neden beni aramadı diyerek sağa sola saldırmaktır!
2656 - buhar olup yok olmaktır
2657 - bulmak istediğimiz, vazgeçemediğimiz, bir taaat
2658 - bulu çağında yaşanan mantığı yok eden ve kalıcı olmayan imkansız olandır... sevgi herzaman varolan ve aşk,tan güvvetli kalıcı gerçekdir....
2659 - bulunması güç olandır
2660 - bunların hepsi saçmalık aşkı anlatmak ta ne demek oluyor sizce hepsini toplasanız ortaya ne çıkar hiç bişey aşkı yaşıyan bilir
2661 - burada ki arkadaşlar kızacaklar ama aşkın tanımı dalı, karşıtı, benzeri ifade edilecek sözcük grubu yoktur. yaşayan tadar, bilir....
2662 - burda yazilmis olan hersey asksa ben hayatimda sadece bir kere asik olmak isterim
2663 - buzullarda kaynayan bir yanardağ gibidir aşk..
2664 - büyük bir saçmalıktır
2665 - caresız yollarda bekleyıpte gerı donememektır,yurumek yurumek sonsuz boşluga.
2666 - cehennemdir...ama atesi tatli
2667 - ciğerine ilk çektiği oksijenin yanışıyla çıkan ağlama sesini duyan annenin o içine sığdıramadığı çoşkusuna aşk denir.
2668 - cinsel arzularımıza giydirdiğimiz bir elbisedir
2669 - coooooooooooook güüüzel bırsey tabiki karsiligi varsa hehe mucuh
2670 - cox catin bir yoldur.biz qariblar bu yolun sonunu bilmadan getmaya davam edirik.
2671 - çaresi olmayan hastalık...
2672 - çaresiz iki canlının karşılaşması ben karşılaştım mutsuzum
2673 - çekilemeyecek kadar agır bir yük ve çekildiğinde ise taşımaya deger bir güç
2674 - çikolatalı pastayı çok sevipte onsuz yiyememektir........
2675 - çok aptalca bisi.herşeyden kopuyosun hep onu düşünmekten.budevirde aşık olunmaz.ama ben eşşek gibi aşığım.
2676 - çok çaba isteyen şey
2677 - çok değişik bir olaydır
2678 - çok güzel bir duygu ama karşı tarafta severse
2679 - çok güzel bir duygudur fakat çok derinden yaralar aşkınız karşılıklı olupta bitince için kan ağlar
2680 - çok kızla tanıştım bahasetikleri aşkları tatmadım ve aşka inmıyorum
2681 - çok sevdiğin o insanı kaybettiğin anda ona duyduğun sevgi seyiri ve asla ondan vazgeçmemek
2682 - çok sevipte karşılığını görememek ve terk edilmektir
2683 - çok sevmektir ve bunu anlayabilmektir
2684 - çok uzaklarda iki insanın,birbirini görmeden,dokunmadan ,tanımadan ve hissetmeden yüreklerinin atışlarını coşkuyla hissetmesi,ölümsüz aşktır.
2685 - çok zor soru bilmiyorum ben yaşıyorum
2686 - değeri bilinmeyen kelimedir
2687 - delıcesıne sevmek
2688 - delice bir duygu çok arasınız bulduğunuzdada bazen insanlar için bir şey ifade etmez
2689 - delirtir insanı.yokolmak istersin,sonra umut olur hiç bitmeyen...
2690 - deliye aşk nedir diye deli gülerek cevap vermiş ben neden deli oldum....
2691 - denizin karşısında garip duygulara düşüp bu duyguları geceni karanlığında yıldızlarla düşünmektir...
2692 - ders çalışmaktan fırsat bulursam boş vakit değerlendirmektir
2693 - dert,tasa,çile,aynı zamanda büyük bir mutluluk
2694 - dikenli bir gülü dikenleriyle avuçlamaktır!
2695 - dikkat !! dikkat !! sayın üyelerimiz, lütfen mesajlarınızı düzgün türkçe karakterle ve küçük harflerle yazın. aksi takdirde onaylanmamaktır.
2696 - dinlenmek bilmeyen acıların ortasında yeşeren bir umuttur.
2697 - doğru kişiyi bulmaktır aşk.ama doğru kişi hayatta tektir bunun için aşk 1kez yaşanır
2698 - doğru kişiyi bulunca yaşanılan sonsuz mutluluktur
2699 - doğudan doğan güneşi her zaman yanınızdaymış gibi sıcak ve parıltılı hissetmek.
2700 - dokunmaktır ask
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Aşk'ın Tanımı   Aşk'ın Tanımı - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Tem. 30, 2008 1:51 am

2701 - dört mevsimin ayn1 andan ya_anmas1d1r (yeni ögreniyorum amatörce)
2702 - dunyadaki en sacma ama bir o kadar da gerekli anlasılmaz bi seydir
2703 - dunyadaki yasanilmasi gereken bir olay a$k,aslinda gercek ask nedir acaba?? yoksa bugune kadar yasadiklarimiz askmiydi,sadece bir hevesmi??
2704 - dunyanın en güzel duygusudur
2705 - durmak ölmektir mantığı ile yangının içine atlamaktır,mum ateşini benzinle söndürmek;küçük ateşleri rüzgarla alevlendirmekdir...
2706 - duygu ve düşüncelerin bir noktada kesişmesidir
2707 - duygudur
2708 - duyguların aklın yenmesidir
2709 - duyguların en acısını,en güzelini yaşayarak hayatı anlamak ve hayatın çetin yollarında yaşamayı öğrenmektir
2710 - dün gece yatarken en son aklımda o vardı şimdi uyamdım yine aklıma ilk o geldi ;ben aşık olmuşum
2711 - dünya da olmayan bir şeydir. insanların sadece bir hayal olarak yaşadığı ve yaşayacağı bir duygudur...!!!!
2712 - dünyada aşk diye bir şey yoktur.çünkü dünyada aşk ve dostluk yalan gerçek olan tek olay"ölüm"dür....
2713 - dünyada insanların anladığı ve bildiği tek şeydir
2714 - dünyada paylaşamadığın senden başkasına anlatamadığın herşeyinden vazgeçip ama asla ondan vazgeçemediğin tek şeydir.
2715 - dünyada yalan olan tek şey aşktır aşkkkkkk geellip geçici bir hevestir yalan olduğunu anlamak için herkesn yaşaması lazım.... aşık değilim
2716 - dünyanın en güzel şeyidir.
2717 - dünyanın en mükkemel duygularının yer aldıgı bir gezegendir......
2718 - dünyanın unutulduğu, aklın durduğu, yalandan uzak duyguların anlatılamadığı bir tatdır.
2719 - dünyda sahip olunan en güzel duygu.sonsuz mutluluk
2720 - düşlerinde yaşadığın mutluluğu bir kızın omuzlarına yüklemektir...yüklediğin duygular kadar mutlu olmaktır...ve büyüttüğün duygular kadar hayak kırıklığına uğramaktır aşk
2721 - düşüncelerin en güzli ve tatlısı
2722 - düşünmeyi unutmaktır
2723 - düşünüp ulaşamamak,hissetmek,içinde yaşatmak,sıcaklığıyla kavrulmaktır..
2724 - eğer aşık olduğun kişiye sahipseniz aşk herşeydir,hayattır
2725 - eğer birine asiksaniz onu olumune seversiniz ve hicbirsey sizi ondan alikoyamaz. ask olumune sevmektir...
2726 - eğer sesini duymadığınız gün,o günü yaşanmamış hissediyorsanız,aşıksın be arkadaş.....
2727 - ekmek,su,sevinç,hüzün... kısacası yaşamdır
2728 - elde edemediğin herşeydir... elde ettiğinde ise kıymetini bilememektir
2729 - elde edememektir
2730 - elde edinceye kadar mükemmel,ondan sonra anlamsız ve sıkıntı veren şeydir.
2731 - elektronlarla protonların birleşmesidir. (elektrik)
2732 - emek ve sevgidir bence
2733 - en anlamsız şeyde bile onu düşünmektir
2734 - en guzel aşk zor olandırrrrrrrrr
2735 - en önemli ihtiyaç
2736 - en son başıma gelmesini istediğim tek şeyy
2737 - eren,erdiren ve eritendir!
2738 - erkeğin dişiden, dişinin de erkekten hoşlanması
2739 - erkek adamın tek eşekkliğidir
2740 - eşi benzeri olmayan, insanın vazgecemiyeceği hayallerini süzleyen tutkudur.
2741 - eyerki icinde bi his olursa bi oglanin gozune baktiginda ve o hise bi kelime veremezsen iste o asktir!!!
2742 - ezgi sana hiç katılmıyorum dünyada hiç bir şey için ölünmez biriside aşktır san öyle geliyor bir gün bana hak vereceksin
2743 - fedakarlıktır
2744 - fedakarlıktır... yanında yokken bile onlaolmaktır
2745 - ferhada dagı deldıren,yusufu nehre ındıren askdır adım, askdır benım.(mahsun kırmızıgul)
2746 - fırtınadan önceki sessizlik...
2747 - fırtınalı havada okyanusun ortasında dev dalgalarla boğuşmaktır...(b)
2748 - fireni patlamış kamyondurr...
2749 - fiyati pahali ama aldiginizda hicbir degeri olmayan tek seydir.
2750 - galiba ask ulasilamayandir ama cilginca seyler yaptirir insana boyle sicak bir sey butun vucudunuzu gezer yakar kavurur taki o sizin olana kadar
2751 - garip bir duygudur kimse çözemez
2752 - gayesi zatalini direk rahatsiz etmektir efkari-mumiyede cevabi musbettinizi hayalini kurup kalbi -hazalimi tamiri- temin edeceginden desti-muhabbetine talip olmaktir
2753 - gece gözyaşlarıyla ıslak yatağına başına koymak hergün gelecekmiş gibi beklemek ve bekledikce boşa ümitlendiği farketmek...
2754 - gece ile gündüz arasındaki tan dır ne geceyi, nede gündüzü tam görürsünüz.
2755 - gecelerı ınsanı uyutmayan;bir hastalıktır...
2756 - geçici bir hevesdir. boşa kayıptır
2757 - geçiçi bir hastalıktır
2758 - genç yaşta ölmektir
2759 - gençliği öldüren bir katildir?
2760 - gercek ask´in tadini almiyan kisilere,vay hallerine derim cünki ask´i tanimayan mutlulugu tanımıyordur..
2761 - gercek aşk yoktur..hepsi bir yalan
2762 - gerçek ask, körü körüne bağlanmak, sevdiğinde hatalar olsa dahi onu görememek, her şeyi toz pempe görmek, ama bir gün penpesi gidip tozu ile kalmaktır...
2763 - gerçek aşk asla vazgeçmemektir...
2764 - gerçek aşk hiç bitmeyen bir acı ve aynı zamanda yüksek derecede adrenalin ve mutluluktur.
2765 - gerçek aşk ölümsüzlüktür!
2766 - gerçek aşk ve çıkılmaz bir girdap gibidir...
2767 - gerçek aşk; herkesin konuştuğu ama pek azının görebildiği bir hayalet gibidir...
2768 - gerçek aşklar asla bitmez bunu unutmayın.
2769 - gerçekte var olan fakat çok az kişinin yaşadığı gözünü karartmaktır,insanın kendi kendine acı vermesidir.için yanıyosa ,acı çekiyosan,yinede mutluysan aşıksınnnn.
2770 - gerçekten yapmak istediğini başarmaktır.iyi yada kötüdür kişinin ruh haline benzer.
2771 - geri kalmamak için verilen mücadelenin adıdır o..
2772 - gorduklerinle gormediklerini topla sonsuzlukla carp ask sadece tanri ve 62 den tavsan yapamama sendiromudur...belki bir gun aciklarim
2773 - görünenlerin arkasındaki herşeye sonsuz bir büyülenmedir....aşk
2774 - görüp konuşamıyorsan, her seferinde miden ağzına geliyor kalbin kanatlanıyorsa, her gece dua ediyorsan , sen aşıksın arkadaş...
2775 - gözlerde dagan kalplerde birlesen bir ilagi sözdür yasayana hersey dir...
2776 - gözlerin tastiklediği dudakların imzaladı bir evraktır
2777 - gözlerini her baktığımda kendimi görebilmek.
2778 - gözlerinizin ondan başkasını görmemektir.. heryerde onun hayali.. gözlerinizi açsanızda kapatsanızda yine onu görmektir..
2779 - gözün kapalı uçurumdan atlamak fakat ölmeyip acı çekmektir
2780 - gözünün üstünde siper içinde ise dikendir...
2781 - gözyaşıdır.............
2782 - gururunu yenebilmektir.
2783 - gururunu yenip karsindakinin isteklerine sevgiyle yaklasip karsilik vermektir.
2784 - gülmeyi özlerken ağlayabilmektir.
2785 - gülü koklarken dikene yenik düşmektir.
2786 - gündüz keder,gece ölüm
2787 - güneşe benzer bir doğar bir batar, hep düşündürür acaba bir daha doğarmı? hep düşündürür acaba bir gün tamamen batarmı?
2788 - güneşin birden doğduğunu hissettiğin anda aslında doğmadığıdır
2789 - günleri, geceleri bir odaya kapatarak bir telefonun sesine, bir kapı ziline, ömrünün yarısını verebilmektir aşk.
2790 - günümüzü göz önünde bulundurarak bi yorum yaparsam sadece şunu söyleyebilirim
2791 - güzel bir çiçektir
2792 - güzel bir dizi repliğinde aşk için söylendiği gibi "amaç anı tüketmek değil, anı olabildiğince uzatmaya çalışmaktır"
2793 - hakkında çok çeşitli şeyler deniyor ama nasıl birseydir bende bilmiyommm.
2794 - hani ayağını boşluğa attığın zaman tuhaf bir heyecan hissedersin, sanki birşey kayar içinden... işte aşk karşında görünce böyle hissetmektir.
2795 - hani o insanın adını andığında , elini tuttuğunda,yüreğinde derin tatlı bir sızı olurya aşk budur
2796 - hani seviyorum derken titremek vardır ya işte budur benim için aşk
2797 - hani yanındayken için içine sığmaz,yüreğin güp güp atar ya,hani mutluluktan gözlerin parlar ya..hani onsuzken müthiş özlem sarar ya.. işte aşk budur.
2798 - harcanan emeğin , verimsiz ağaçlarıdır.
2799 - hatice'yi sevip başkasıyla olmasına göz yummaktır
2800 - hayalkirikligidir
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Aşk'ın Tanımı   Aşk'ın Tanımı - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Tem. 30, 2008 1:51 am

2801 - hayallerle dolu bir dünyadır
2802 - hayat bir uykuysa aşık olmak rüyaların en tatlısı
2803 - hayat lokantasında yemem en büyük kazıktır
2804 - hayat yolunda gidilen acımasız bir yol,bir o kadarda insanın gözlerini kör eder. kısacası aşk hayattır.....
2805 - hayatı biranda iyi veye kötü yandan değiştirecek ve yaşanması gereken en tatlı ama bunun yanı sıra en acı verici duygudur!!!!!!!!!
2806 - hayatı doya doya paylaşabileceğin hayat arkadaşındır...
2807 - hayatı gözümüzde karartmaktır
2808 - hayatı paylaştığınız insanla yaşadığınız mutluluktur.
2809 - hayatım boyunca hiçbir zaman vazgeçmeyeceğim şeydir.
2810 - hayatın anlamı
2811 - hayatın anlamıdır
2812 - hayatın başlangıçı.bir insanın yeniden doğmasıdır
2813 - hayatın bize verdiği en güzel armagan
2814 - hayatın boyunca arayıpta bulamyacağın tek şeydir
2815 - hayatın boyunca unutamayacagın bir rüya...
2816 - hayatın en büyük hatası
2817 - hayatın en güzel rengidir
2818 - hayatın renklerini keşfetmektir.hayata sıkı sıkı tekrar bağlanmaktır..
2819 - hayatın tadına varmaktır
2820 - hayatın tek anlamlı ve mantıklı kara deliğidir
2821 - hayatının her anına ve dakikasına onu sıgdırmak onu her haliyle yanlışlarıyla da olsa kabullenmek kısaca onsuz bi hiç olmak
2822 - hayatima bir anlam buldum yarinlarimi açik gözle karsiliyorum kalbimde kor bir ates yanar durur ıçim kipir kipir artik hiçbiseyden korktugum yok çünki... asıgım ben
2823 - hayatinda yasamis ve yasayacak oldugun en büyük, en yüce, en güzel ve en harika varlik. ama sadece sevebilenlere ve sevenleri anlayabilene. ben aski kaybettim.................
2824 - hayatta insan bir defa aşık olabilir.
2825 - hayatta kontrolünü elinde tutamayacağın 3 şey vardır
2826 - hayatta olduğumuzun farkına varmamızı sağlayan;farkına vardığımızda hayatın önceden olduğundan daha değişik renklere sahip olduğunu gösteren garip bi duygudur işte...
2827 - hayatta olmazsa olmaz tek şeydir aşk.her yaşta ve her durumda yaşanması ve tadılması gereken muhteşem bir duygu.
2828 - hayatta sadece bir kere yaşanır, en güzel duyguları ve en acı duyguları tattırır insana.
2829 - hayatta sadece bir kez yaşanan mükemmel duygu...
2830 - hayatta unutulmayan güzel bir heycan
2831 - hayattaki herşeyin tadını hissettiren,karışık fakat en güzel yemektir...
2832 - hayattaki mutluluk,renk,ve heyecandır.
2833 - hayattaki tek şeydir!
2834 - hayattır
2835 - hayattimin anlamii !!
2836 - hem dünyanın iki ayrı ucunda yaşayıpta aynı yerde olmak gibi hemde aynı yerde olupta iki ayrı uçta yaşamak gibi...
2837 - hem kücücük bir gülümseme hem de kücücük bir gözyaşıdır aşk.ne kadar acı ceksende onun mutluluğuğu istemektir
2838 - henüz bende tarifi olmayan ama oluncada güzel olucağına inandığım bir duygu
2839 - henüz teşhisi bulunamıyan hastalık
2840 - hep onu düşünmektir
2841 - her an her saniye sevgiliyi yaşamaktır
2842 - her an o'nu düşünmek,hep yanında olmasını istemektir.. aşk; hayatını o'na adamaktır..
2843 - her aşk vişne tadındadır
2844 - her dakika onu düşünüp acı çekmektir.sadece kendi kendine acı vermektir.dünyayla ilişkini keser aşk.ama zamanla bitecek tek şeydir
2845 - her defasında inanıyorum...(ama yalan)
2846 - her gece onu düşünerek,düşleyerek uykuya dalmaktır.
2847 - her gün kahvaltınızı saat 13
2848 - her gün uyandığında yaşadığından önce onu hatırlamaktır
2849 - her gün yeniden doğup aynı gün yeniden ölmek, geceleri uykusuz kalıp uyurken onu izlemek, aşk everestin zirvesinde onu görmek
2850 - her insanın kendi aklınca hayalinde kurduğu,isteyipte ulaşamadığı pembe dünya dır.
2851 - her ne kadar aşık olursan ol sonunda aşkın toprağa girecektir,sende öyle..sonsuza dek sürecek tek aşk vardır, o da
2852 - her şeyden fedakarlık yapmaktır
2853 - her şeyden vazgeçmektir
2854 - her şeyi göze albilmek,hissetmek,sabretmektir
2855 - her şeyi göze almaktır
2856 - her yerde onu görmektir!...
2857 - her zaman dert keder keder baska bir sey degil....
2858 - hergun olmektir
2859 - herkesin kesinlikle hiç kimseye benzemediği tek yönüdür
2860 - herkez asik olmak ister.acilarini bilerek ve isteyerek! bittiyinde baslar hüzünler ama fazla uzun sürmez ayni ask gibi!ömür gibi.
2861 - herkezin bildiği ama kimsenin yaşamadığı duygudur
2862 - herşey değildir onu biliyorum....
2863 - herşeyden önce ve de sadece onu düşünmek...
2864 - herşeydir!
2865 - herşeye rağmen onu affetmektir.
2866 - herşeyi bir anda çözüp, sonsuza kadar çözemeyeceğini kabullenmektir aşk bu yüzden tek gerçektir...
2867 - herşeyi bir kenara bırakıp ona teslim olmaktır
2868 - herşeyinle kendini ona vermektir aşkkkk.
2869 - heyecandır,mutluluktur,elin ayagın tutmamasıdır,tutkukur,elde edincede boş çıkmasıdır,kalıcı olan sevgidir
2870 - hiç aşık olmdım aşık olan enayidir
2871 - hiç beklemediğiniz bir anda beyniniz durupda farkında olmadan onu öpmektir
2872 - hiç birsey..ama anlayana çok şeydir..
2873 - hiç birşeydir aşk
2874 - hiç hissetmediğin hisleri hissettiğini hissettiğine hissettiğin hisse aşk denir.
2875 - hiç ummadığın anda gelen bir armağan
2876 - hiçbir nedenin olmadan sevmek
2877 - hiçbir şeyle herşey arasındaki ortadır boş ver dersin ama aşık olunca onun için ölürsün
2878 - hiçbirşeydir aşk
2879 - hiçbişey manyaklıktırrr
2880 - hissediğin herseyi yaşamaya..
2881 - hissetmediğin bir hissi, hissettiğini hissettiğin an,hissettiğin his aşk'tır
2882 - hissettigim hissi, hissettigini hissettigim,andaki hissettigim his ask´tir
2883 - huzurla nefes almaktır..kısacası en büyük mutluluktur aşk.
2884 - ınsanı hayata bağlayan bir duygudur
2885 - ınsanın gozunu donduren dunyayı toz pembe gosteren bazen aglatıp bazen gulduren delıce bır tutkudur
2886 - ınsanların yaşayarak gormesı gereken duygudur
2887 - ıssız bır adada yalnız kalmaktır...sadece yalnız kalmaktır...
2888 - ıssız çölde bunalım içinde ilerlerken gördügümüz seraptır yani gerçekte yoktur öyle bişey sadece biz gördüğümüzü sanmışızdır
2889 - ışıklar söndüğüde,lodoslar estiğinde onu ilk gördüğünde vurulursun bu aşktır. elini tuttuğunda ona ilk baktıgında utanırsın bu aşktır
2890 - ızdıraptan baska hıcbır sey degıldır...
2891 - içi boş bir notanın en uzun çalınanı
2892 - içimi titreten...halen çözemediğim bir duygudur ama aşkı ve aşık olmayı seviyorum
2893 - içinde milyonlarca kelebeğin uçtuğunu hissetiğin andır.
2894 - içindeki boşluğu doldurabileceğine inandığın soyut bir kavramdır ve sonunda eline geçen koskoca bir hiçtir inanın hep böyle olur
2895 - içindeki uçma hissidir
2896 - içinden bişeylerin akıp gitmesidir
2897 - içine düştüğü dipsiz kuyuda bile, en umutsuz ve en zayıf anında bile elinden tutacak, seni aydınlatacak ısıtacak bir ışık kaynağıdır.
2898 - içine nasıl düştüğünü bilmediğin dipsiz bir kuyudur ve hiç bir zamanda bilemezsin!
2899 - içmeden sarhoş olmaktır
2900 - içmeden sarhoş olmaktır
Admin
Admin
Admin
Admin

2901 - iğrenç bir duygu karmaşası
2902 - iinsanı binbir mutluluklara sürükleyen bir duygudur.
2903 - iki beden tek yürektir..
2904 - iki insanın aynı anda aynı noktaya bakmasıdır...
2905 - iki insanın birbirlerine karşılıklı olarak duydukları sevgi bağıdır.
2906 - iki insanın elele yürüdüğü sonsuz bir yoldur.
2907 - iki insanın sonuna kadar yani ölene kadar sevmesine aşkkkk denir ve buna ölümsüz aşk denir
2908 - iki kalbin birleşmesi ve ruhların birbirine kavuşmasıdır
2909 - iki kişinin birbini deli gibi sevmesidir...
2910 - iki taraflı sevgi yaşanıyorsa aşk çok guzelvedeğerlidir.aşk içinde,acınında sevginin yaşandığıbirhastalıktır.
2911 - ikstendiginde tutulamayan bulundugunda anlasilmayan karmasik bir bket menekse
2912 - ilacinin bulunamadigi bir hastaliktir bulani ben gormedim bir hekime sorun//'
2913 - ilginç ve düzensiz
2914 - ilk aşk, insanın gözlerini kör eder ama sonra yaşanan ilişkiler tabiri caizse yoğurdu üfleyerek yemeğe benzetiyorum
2915 - ilk başta adrenalin yükseltir.daha sonra onu tepe takla eder....yinede tavsiye ederim! çünkü ben onu çok seviyorum!!!!! simalimben
2916 - ilk defa aşık olunca anlaşılıyor
2917 - ilk goruste baglanmaktır bu kadar
2918 - imkansıza olan özlemdir
2919 - inadına sevmektir
2920 - inanılmaz bir aşk yaşıyorum hayatım boyunca böylesine bir duyguyla karşılaşmadım.aşk o gittiğinde ölmek demek
2921 - insan asik olunca dunyasi toz pembe gorunur
2922 - insan aski yoktur sadece allah aski vardir imanin salam olursa askinda salam olduguna inaniyorum saygi islama yonelik bir ask diliyorum herkeze
2923 - insan aşık oldumu kendini yeni doğan bebekler gibi hiseder, ama ayrılık kapısı açıldı mı onun için o kapı cehenem kapsıdır.
2924 - insan hayatında bir kere aşık olur.diğer sevmeleri hep o ilk aşkın arayışıdır.
2925 - insan hayatında yaşanılmaya değer, değerini ve anlamını bilenler için dünyadaki en güzel şeylerden bir tanesidir.
2926 - insan sevgiye muhtaç bir varlıktır.aşk allahın(cc) yarattığı bir sevginin şahlanışıdır.
2927 - insana hoş bir duygu veren tutkudur
2928 - insanda derinduygular uyandıran histir
2929 - insandan insana aşk olmaz.canlılardan allah'a duyulan sevgidir ve bunada ''aşk'' tır. bunu unutmayalım arkadaşlar.
2930 - insanı aptallaştıran ve hoşuna giden yalandır...
2931 - insanı bir anda alıp götüren,uykularını kaçıran,değsede değmesede gözyaşı döktüren,ve her ne olursa olsun vazgeçemediğiniz bir tür hastalık.
2932 - insanı çok mutlu eden,aynı zamanda çokta acı çektiren tarifsiz bir duygudur
2933 - insanı düşünduren ve insanları duygulandıran ve insanı sevmek
2934 - insanı ele geçiren duyguları alt üst eden tatlı bir duygudur...
2935 - insanı hayata baglayan tek kelime
2936 - insanı hüzne sürükleyen sonsuz bir acıdır.
2937 - insanı mutlu eden çıkmazlara sokan acı ve huzur verici duyguların bütünü
2938 - insanı sonsuzluğa götüren bir histir
2939 - insanı tüm dertlerinden kurtaran benliğini elinden alan onu bam başka bir kişiliğe sokan anlamını bilmediğim çok güzel bir duygu... imza
2940 - insanı yaşamın kıyısından çeviren,heyecanı hiç bitmeyen,mutluluğun doruğuna ulaştıran,umutsuzluğa meyil vermeyen bir sihirdir.
2941 - insanın aklını başından alan, herşeyden alı koyan sadece sevdiğin kişiyi düşündürttüren, her insanın başına gelebilen bir olaydır.
2942 - insanın ayagını yerden kesen ve kişiyi hayata baglayan cok güzel bir duygudur.seni seviyorum iskener
2943 - insanın ayaklarını yerden keser başın gövdene ağır gelir ne yapacağını şaşırırsın kalbin sana vefasız davranır
2944 - insanın başına bir defa gelen ve ömür boyu yaşamak istediği duygu kütlesi
2945 - insanın beynını kullanamaması,sacmalaması,körü körune tutulması,tapınmasıdır aşk...
2946 - insanın dünyada yaşayabileceği en güzel duygudur.karşılığı yoksa yaşarken ölmektir
2947 - insanın hayatında birkez gerçekleşen ve kimilerinde uzun süre kalan hastalık
2948 - insanın hayatında görebileceği en güzel rüyadır...
2949 - insanın hayatından bezdiren bir ölümdür.
2950 - insanın hayatta zevk aldığı tek şey mükemmel bir duygudur...
2951 - insanın icine akan bir nehirdir
2952 - insanın içindeki boşluğu doldurduğunu zannetmesidir
2953 - insanın ilk görüşte kalbine yerleştirdiği aşktır bunu bende yaşadım
2954 - insanın kalbini dolduran ama aklını boşaltan bir şeydir aşk.
2955 - insanın karnını agrıtan içini eriten mantıgın bittiği son noktadır..işte aşkın adı murattır seni seviyorum aşkım...
2956 - insanın kendi dünyasından ayrılıp bambaşka bir kişiliğe bürünmesidir ve acıların en tatlısıdır aşk
2957 - insanın kendi ismini unutacak kadar saflaşması.
2958 - insanın kendi kendine sürüklenmek istediği her türlü çılgınlıktır.
2959 - insanın kendine yaptığı en tatlı işkecedir.
2960 - insanın kendini untmasıdır
2961 - insanın mantıklı düşünememesi acı çekmesi ve bu acıyı çekerken güzel duygular içinde olması kendine hakim olamadığı hayatın en güzel vakitlerini geçirdiği dönem
2962 - insanın mutluluk pınarı ama bırakıp gidince seninle birlikte o pınar da kuruyor
2963 - insanın ne olduğunu bilmediği bir duyguyu yakalamaya çalışmasıdır.
2964 - insanın ömrü boyunca yaşayabileceği en güzel,en mükemmel,en karmaşık,bazen insanın kendi kendisini bile tanıyamıyacak hale sokan bir duygu.
2965 - insanın yaşadığında anlayabileceği birşeydir
2966 - insanlar arasında paylaşılan en güzel duygudur gerek acı gerekse mutlu
2967 - insanlara zamanını degerlendirmesi gereken birdurumda çıkıp onu engelleyen ve sonundada her iki yöndende kaybettiren bir duygudur
2968 - insanları başta mutlu eden daha sonra aldatıp giden duygudur4
2969 - insanları sevmektir.
2970 - insanların duygu alış verişiddir
2971 - insanların içine girdikleri zaman kaybolduğu hatta bazen yolunu şaşırdığı çok geniş kapsamlı bir kavramdır
2972 - insanların karsilikli egolarını tatmin ettikleri soyut bir kavramdır.
2973 - insanların karşı koyamadıkları tatlı bazende acımasız bir duygudur...
2974 - insanların kendine yaptığı en dayanılmaz işkencedir
2975 - insanlarin barıs'i,sevgiyi'dostlugu'idrak edebilmelerine neden olan ilahi bir vasitadir...ne mutlu bilmis olana!
2976 - insanoglunun tek yasama sebebi
2977 - insanoğlunun olmazsa olmazıdır.
2978 - intikamdır
2979 - ismimdede belli olduğu gibiben bir aşk çilecisiyim aşk bir çiledir. seni çooooo... seviyorum.........
2980 - istediğiniz kadar cevap yazın ama boşşşşşşşşşşş.
2981 - istektir paylaşmadır duygusalıktır çaba ister
2982 - işkence
2983 - iyi bir ten uyuşmasıdır.
2984 - iyi ve kötü günde beraber olmak acıyı sevinci paylaşmak ve karşılıklı sevgi saygıdır
2985 - iyidir
2986 - izdirap , sevgi , aci , mutlulugun birlestigi bir seydir
2987 - jhgjhghggkhgunggasfgş (karman çorman birşey)
2988 - kabullenmek
2989 - kaç zamandır aradığım ama ne yazıkki bulamadığım heyecan,aşk insanın başına birkez gelen ve uzun süre kalabilen hastalık
2990 - kadınların uydurmasıdır aşk
2991 - kahramanların sevipte kavuşamadığı . bize çocukken anlatılan bir masaldır... büyüyünce size takılan bi lakap olur o masalın kahramanı prensinizin taktığı...
2992 - kahrolmaktır
2993 - kalbimizin her zamankinden daha sıcak ve daha heyecanla atmasıdır.
2994 - kalbin den gelen bir sevgidir yaralar insanın vucudun dan geçer aşk insanın kalbinden geçmez ben ce budur
2995 - kalbin kalbe karşı olmasıdır
2996 - kalbine hançerler saplayan bazen ayaklarını yerden kesen ve herşeye pozitif baktıran harika aynı zamanda çok acı veren bir duygu...ama yinede aşksız olmaz
2997 - kalbine uğrayan davetsiz misafir,davetsiz misafirini bilmeksizin bekleyen kalbindir...
2998 - kalbini ona vermektir.onu tum badeninde hissetmektir.göz bebeklerinin taaaaaaa içindeki mutluluğu görmektir.kısaca aşk onun için var olmaktır.
2999 - kalbinin söylediği bir baskıdır.
3000 - kalplerin birbirini görünce ısınmasıdır
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Aşk'ın Tanımı   Aşk'ın Tanımı - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Tem. 30, 2008 1:52 am

3001 - kalpte baska isim, yuzukte baska isim olmaz.
3002 - kalpteki titremedir ama ben aşkı ve aşık olmayı çok seviorum . . . . . . .
3003 - kalpten kafaya girdiği zaman akıla seyahat ettiren bedenden ayıran bir duygudur
3004 - kandırmacadır kızların erkekleri avuçlarına aldıkları olaydır erkekleri köpekleri yerine koydukları bir olaydır
3005 - kaos
3006 - kapılmadan önce dalga konusu kapılınca ateş gibi yakan canlı bir varlık
3007 - kar yağarken mayo ile dışarı çıkıp kardan adam yapmak ve kar topu oynamak tır hatta havuza girip dondurmayı havuz da bitirmek dir en soğuğundan
3008 - kardeşim ne olduğunu anlabilsem burdaa ne işim var
3009 - karın ağrısı çekmektir
3010 - karnından parmak uçlarına doğru binbir kelebeğin uçuşmasıdır.
3011 - karsılık beklemeden ona hayatını vermektır ama anlamaya calısaanaaa
3012 - karsılıksız sevmek... yanı ben senı sevıyorum sen ıster seversın ıster sevmezsın o senın bılecegın sey dıyebılmektır
3013 - karşı cinse duyduğun ,kalpten gelen bir histir
3014 - karşı tarafın grur yapmasıdır
3015 - karşılığı beklenen duygu
3016 - karşılığı olursa aşk demek sevgi demek aşk demek güzel demek fakat karşılıksız aşk kurumuş ağaca benzer
3017 - karşılığını beklemeden her şeyini vermeyi düşündüğün tarifsiz duygu. ayrıldığında ise; boş bir dünya
3018 - karşılık beklemeden sevmektir,aşık olmak neolursa olsun üzülmemektir,çünkü ununtmayınki genelde karşılıksızdır
3019 - karşılıklı iki cinsin sevip hoşlanmasıdır.aşk çok güzel bir şeydir.bunu tatmak hiç kolay bir şey değildir.
3020 - karşılıklı ise cennet karşılıksız ise cehennem...
3021 - karşılıklı olduğu zaman cennetı ölümlü dünyada yaşamaktır karşılıksızkende bin kere cehennemi yaşamaktır
3022 - karşılıklı olduğu zaman mükemmel, platonik olduğu zaman cehennem azabıdır...
3023 - karşılıklı paylaşım
3024 - karşılıklı sevgi ve özgüvendir.
3025 - karşılıklısa huzura kavuşmak,karşılıksızsa ıstırap çekmek demektir
3026 - karşılıksız bir acıdır bende ama karşılıklı oldumu dunyanın en tatlı duygusudur...
3027 - karşılıksız olunca hayatta en çok acı veren en tatlı duygudur
3028 - karşılıksız olura felaketin ta kendisidir
3029 - karşılıksız sevgidir aşk
3030 - karşılıksız sevmektir
3031 - karşılıksızdır biri sever diğeri dalga ğeçer...
3032 - karşılıksızsa çok acı ama karşılklı ise mükemmel hayatın bir parçası
3033 - karşılklı sevgi- saygı oluştuktan sonra dünyanın engüzel duygusudur.sorun aşık olmak yada duygularda değil eğer sorun varsa oda insanlardadırbenceeeee
3034 - karşındaki insanın ellerinin sıcaklığını hissetme ve ondan karşılık görememe
3035 - karşınızdaki insanın size yaptığı birçok hatayı görmezden gelip; ne pahasına olursa olsun. onu ömrünün sonuna kadar sevmektir.
3036 - kavusamamak
3037 - kavuşamadığınız zaman güçlenen; kavuştuğunuzdaysa kendi kendini yok eden bir düşmandır.
3038 - kavuşamamaktır... özlemdir... karşılıksız sevmektir...emek vermektir
3039 - kavuşamamanın korkusu içerisin de yaşamak
3040 - kavuşmayı iple çekmektir....
3041 - kavuştuğumuz vakit kaybolmaya başlayan duygular ve istekler yumaı
3042 - kaybedilmesi en kolay fakat kazanılması en zor olan manevi varlık not
3043 - kaybedince çıldına dönmek,yanında ise dünyayı toz pembe görmektir
3044 - kedi-köpek kavgası
3045 - kelimelere sığmaz derdi bitmez görmeden bilinmez
3046 - kelimelerle ifade edileyemeyen bir duygudur...
3047 - kendi yarını ona verip onun yarısını almaktır
3048 - kendinden çok onu düşünmektir...
3049 - kendine işkence yapmanın en ağır yolu ve en yıpratıcı
3050 - kendini bile bile cehennem ateşine atmasıdır ondan sonra merhamet dilemesidir
3051 - kendini parçalarcasına sevmektir...
3052 - kendinini aradığın yerde bir başkasını bulmaktır.şizofren bir yapıdır,ama herkesin normal anlayılından daha gerçek olandır.çünkü aşk kutsaldır.
3053 - kendinizden çok sevgilinizi düşünmek ve için için onu herşeyden kıskanmaktır
3054 - kesinlikle geçici ve şiddetli bir hastalıktur...
3055 - kesinlikle yaşamın ta kendisidir ve karşılığını bulduysan sen dünyanın en mutlu insanısındır
3056 - keşke ne olduğunu anlayabilseydim
3057 - kırmızı güllerin yaprakları arasındaki koku belki de bir uğur böceğinin kanatları bel ki şu a olabilir beni deniz gözlümün gözleri....
3058 - kısa süren heyecan uzun süren acıdır....
3059 - kısa yoldan ölmenin en kolay yoludur
3060 - kışın yıldızsız gecelerde bile,bulutların arasında aslında olmayan yıldızları görürsün çünkü;aşk sana görülmeyeni gösterir ve yasanmayanı yasatır...
3061 - kızgın kumlardan serin sulara atlamaktır.
3062 - kızgın kumlardan serin sulara yelken açmak..
3063 - kimi zaman mutluluk kimi zaman ızdıraptır ama hayatta olması ve yasanması gereken en önemli varlıktır
3064 - kimi zaman mutluluk,kimi zaman gözyaşı,kimi zaman iseızdıraptır.
3065 - kimilerine göre mutluluk
3066 - kimsenin anlayamadığı ve cevaplayamadığı bir şeydir!
3067 - kimyasal bir reaksiyon etki-tepki boşverin ya böyle şeyleri aşk bir anlık his gelip geçici asıl olan sevgi
3068 - kimyasal olay, geçer,bos ve sacma birsey yani
3069 - kisa ve oz olarak
3070 - kisi kisiligini degilde, sevdigi kisinin isdemeden onu yönlendirmesidir.
3071 - kiskanc ve güven...
3072 - kişinin dunyayı farklı algılamasıdır
3073 - kişinin sevdiğine kavuşamamasıdır!!!!!!!!
3074 - kişinin sevdiğinin her zaman mutlu olmasıdır(sizin yanınızda olmasa bile)
3075 - konuşmadan anlaşmaktır.
3076 - koskoca bir evrende bir yıldız tanesi büsbüyük bir okyanusta bir su damlasıdır.aşık olmak bir kaderdir.birden cıkıverir karşına...belkide o seni bulur ama...
3077 - koşa koşa bitiremediğiniz bir yoldur
3078 - kotu bir hastaliktir
3079 - köpekler gibi sürünmek ve hiçbir zaman mutlu sona ulaşamamak
3080 - kör olmak dünyaya boşvermek ve bazen tatlı bir acı çekmektir
3081 - kötü bişidir yaaa...
3082 - kötü ve kontrolsüz bir duygu
3083 - kurak bir çölde sudur. yudum yudum içilip içimizde hissedilebilir.ama yanıbaşımızda durup içemediğimizde de, kurak çölün çorak toprakları misali yanarız.
3084 - kural 1
3085 - kurumuş bir çiçege su vermektir.
3086 - kutpta baharı yaşamktır
3087 - lütfen biri bana kolonyanın kokusunu tarif etsin?
3088 - maça gitmek yerine sevgilisini yemeğe çıkarmaktır.
3089 - mantıgın bittigi yerde aşk başlar ben asla mantıklı olmak istemem
3090 - mantığın bittiği yer aşktır ? aşk en büyük aptallıktır
3091 - mantığın kaybolmaya başladığı anda aşk başlar
3092 - mantığın olmadiği bir rüya gibidir...
3093 - mantığını unutmaktır
3094 - mantıksızca yapılan davranıslar örnegidir
3095 - maşa varken ateşi elle tutmaktır.
3096 - matemetik dersi gibi akıl karıştırıcı bir cansız varlık
3097 - mavis
3098 - mayın tarlasıdır dogru yerden yurumelısın yoksa hayatını mahveder
3099 - menapozdur
3100 - mence sevgi dilde deyile bilinmeyen mehebbet hissidir.
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Aşk'ın Tanımı   Aşk'ın Tanımı - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Tem. 30, 2008 1:52 am

3101 - millet kafay1 yemis böyle bir saçmal1k olabilirmi
3102 - muhakkak yasanması gereken dunyanın en guzel ve sadıst duygusudur
3103 - mum gibidir seni eritir bazen aydınlığı çoktur bazen azdır.günü gelince ışığı tamamen biter
3104 - mutlu a$k varsada mutlu son yoktur
3105 - mutlu hayatın bir rüyası gbidir
3106 - mutlu iken mutsuz olmak
3107 - mutlu oldugum anlarda onu hatırlamam
3108 - mutlu olma sanatıdır. gerçek aşk yaşayan sanattır.
3109 - mutluluğun kaynağı bir çölde susuz kalmak gibidir..
3110 - mutluluğun resmi, güzelliklerin kokusudur....
3111 - mutluluk hemde acı cekmektır
3112 - mutluluk ve acıyı birlikte yaşamaktır
3113 - mutluluk ve gözyaşı
3114 - namusdur
3115 - nasıl görürsen öyledir
3116 - ne anlama geldiği bilinseydi diğer duyularla ne farkı olurdu.
3117 - ne ben aşkı size anlatabilirim nede siz burdaki binlerce kişiye çünkü o anlatılmaz sade ve sadece yaşanır
3118 - ne ben biliyorum ne sevgilim
3119 - ne olarak algılamak istersen odur!!!
3120 - ne olduğu belli olmayan sadece duygular yumağı aşık olanlara allaha sabır versin...
3121 - ne olursa olsun bi insanın yanında gözlerin kapalı yürümektir. onun sıcaklığında kendini güvende hissetmek ve hiç düşünmeden onu savunmaktır
3122 - ne olursa olsun her zaman yanında olmaktır
3123 - ne pasına olursa olsun sevmektir
3124 - ne sen sor ne ben söyleyeyim aşkı yaşayan bilir aşkın ne olduğunu ve herkeste değişiktir..
3125 - ne zamn ıstahın kesılırse yada en sevdıgın dondurma bıle senı mutlu etmıyorsa yada kalbının atısından yoruluyosan durduk yere kesınlıkle asıksındır ama kım bunu hıssedıyosa kolay gelsın
3126 - neden boyle sacma bıseye ınanıyorsunuz kı.ask sacmalıktan baska bısey dıll..
3127 - nedendir bilinmez aşk neden vardır,ama hayat aşki yasadıgın kadardır
3128 - nefes aldıkça yüregindeki acı ve mutluluktur
3129 - nefesinin boğazına düğümlenmesidir. ne zaman ki nefesini rahatlıkla alıp verebiliyorsan o zaman sevdiğinle birliktesin demektirrrrr. seni çok sevdim be yeşil gözlüm
3130 - nefretin düşmanlıgına karşı gökyüzünün aydınlıgıdır
3131 - nerde imkansiz bir duygu yasanirsa, ask cikar ortaya...
3132 - neşeyle uçuş aracı olmaksızın uçmaktır.
3133 - nry
3134 - o bir haldir ki tarif edilmez ancak yaşanır ve hakikatı buldurursa bir anlam ifade eder.
3135 - o kisiyi öyle cok sevmek ki o ki$i ugruna canini bile feda etmektir ama o kisinin buna layik olmadigin bile bile onun ugruna her$eyi yapmaktir
3136 - o olmasa bile onla yaşayabilmektir
3137 - o öyle bıseydırkı ıcıne gırersın bıdaha cıkması ımkansız dısarda kalırsın,gırmesı ımkansız...
3138 - o sevmese bile onu yinede delice sevmektir...!!!
3139 - okyanusta iğne aramaktır
3140 - olmayan bir şeyi var etmeye çalışmaktır!
3141 - olumune sevmek aşk demektir seveceksen sevileceksinde sevilmedin mi o bir aldatmaca bir aşk olur
3142 - omu görünce aptalca hareket edip heycanlanmak
3143 - on yanındayken konusamaz ve rahat hareket edememektir.
3144 - o'na bir gözünü vermektir.
3145 - ona doğru koşmak isteyipte koşamamak,söylemek isteyipte söyleyememek,sarılmak isteyipte,buz gibi kalmak,aşk uğruna sınır tanımamaktır...
3146 - ona dokunabilmektir
3147 - ona ne kadar kızsanda onu gördüğün zaman kalbinin inceden sızlamasıdır.............
3148 - once mutluluk sonra gozunde yas!!!!!!!!
3149 - ondan asla vazgeçememektir ne yaparsa yapsın sonunda yine onunla berabarsen bu aşktır
3150 - ondan baska hıcbırsey dusunememektır onu cok sevmektır sureklı yanında olmak ıstemektır!!!
3151 - ondan başkasına bakmama bakıncada görmeme aşk gerektiğinde canını verebilmedir
3152 - ondan hem nefret edip,hemde onu çok sevmektir.
3153 - ondan nefretederken bile onu sevebilmektir
3154 - ondan vazgeçebilecek kadar onu çok sevmektir.
3155 - onsuz bir hayat düşünemediğin her şeyi uğrunda bırakabileceğin ve hiç aklından çıkaramadığındır
3156 - onsuz nefes alamamaktır, onsuz boşlukları dolduramamktır.
3157 - onsuz olabilmeyi kabullenebilmektir
3158 - onsuz yapamicağını kabullenmektir.
3159 - onsuzluğu o varmış gibi onunla paylaşmaktır
3160 - onu delice özlemek ve onunlayken zamanın durmasını istemektir
3161 - onu düşünmeden yaşayamamaktır.
3162 - onu gördüğnde kalbinin hızla çarpması nefesinin kesilmesidir aşk
3163 - onu gördüğümde kendimi büyülenmiş gibi hissediyorum.
3164 - onu gördüğümde midemden ağzıma doğru bir ateşin yükselmesidir.
3165 - onu gördüğünde her seferde yeniden doğmak
3166 - onu görünce acı çekmek,sevipte kavuşamamaktır...
3167 - onu görünce hiç bir zaman yapamadığın tüm saçmalıkları yapabilmektir veya zerendir
3168 - onu görünce kalbinizin yerinden cikacaini sannetmektir. ve onu görünce kalbinizin küt küt atdigi demektir.
3169 - onu her gördügünde ölümü istemek...ulasamamak...kısacası imkansızı basarmaya calısmak demektir...
3170 - onu her gördüğünde çığlık atmaktır....
3171 - onu her gördüğünde kalbinin titremesidir
3172 - onu hiç tanımadığın halde senin bir parçan olduğunu düşünmek,onu özlemek,çok ilginç duyguların karışımı
3173 - onu kalbinde yaşatmaktır
3174 - onu kendinden çok sevmek,kendini unutup ona dönmek...
3175 - onu onsuz yaşamaktır
3176 - onu severkeeen onu özlemektir.ask uykusuz gecelerin cevabıdır.
3177 - onu yaşayan bilir
3178 - onun dedıklerını neden dıye sormadan koru korune ıtaat etmektır takı olunceye kadar...
3179 - onun gözlerinde kaybolup gitmektir. mutluluk,sevinç, huzur, ac1, özlem. yasam1n ta kendisi. yasam1 kesfetmek.
3180 - onun gözlerinde sonsuzluğu görebilmektir.
3181 - onun gözlerine baktığında,herşeyi,kendini bile unutmaktır.
3182 - onun gözündeki ışık.
3183 - onun güzlerine baktığında, normal olan şeylerin normal olmadığını hissetmek, hem korkuyu hem heycanı hemde mutluluğu bir arada yaşamaktır... biber'e
3184 - onun için geceleri uykunu dağıtmaktır......
3185 - onun için herşeyden geçmek demektir
3186 - onun için ölümü değil yaşamayı göze almaktır ölüm bir anlıktır kurtulur gidersin ama yaşamak mücadele vermek daha zordur
3187 - onun için ömrünü adamak aşk ve sevgi olmazsa dünya dönmez.aşkı tavsiye etmeyenlere inat herkese aşkı tavsiye ediyorum......ömrünüzü boşa harcamayın...
3188 - onun ile beraber olmaktır.
3189 - onun ismi,varlığı,gülmesi,ağlaması yani kısaca oooo
3190 - onun senin senin de onun oldugunun farkına varmaktır
3191 - öldüğn zaman ahirette bunu bana sor??
3192 - ölesiye sevipte asla ona bunu söyleyememektir..
3193 - ölumsuzdur
3194 - ölüm ve ızdıraptır arkadaşlar ğüzel ama ölümü ğözden çıkarmalısın çünkü öyle dertlerle olacaksınki aşktan bile vazğeçirecekler
3195 - ölümcül bir bedende yaşanan ölümsüzlüktür. (desemde inanma)
3196 - ölümdür
3197 - ölümsüzlük
3198 - ölümü bile düşünmediğin ama öldürmesinide engelleyemediğin birşey
3199 - ölümü göze almaktır
3200 - ölümü ölmeden yaşamaktır
Admin
Admin
Admin
Admin

3201 - ölümü özlemeyen aşkı anlayamaz...
3202 - ölümüne bağlılıktır ,eğer karşılıksızsa yılan eğer karşılıklıysada dünyanın en güzel ve hiçbir yerde tatamayacağın bir arşivdir
3203 - ölümüne fedakarlık
3204 - ölümüne sevmek
3205 - ölümüne sevmektir
3206 - ömür boyu sürecek acılı,sancılı,koskoca bir yalnızlıktır.
3207 - önemli olan aşk değildir,aşk eninde sonunda biter... aşk karşılıklı sevgi sürecinin ilk birkaç yılıdır asıl önemli olan karşılıklı sevgi ve saygının bir ömür sürmesidir...
3208 - önünde bir başka erkekle öpüşen ex sevgiline duyduğun nefret.
3209 - önyargısız sevgidir.
3210 - öyle bir duygudurki ne anlatılır ne yazılır sadece ama sadece yaşanması gerekir.
3211 - öyle bir şeyin olduğuna inanmıyorum
3212 - öyle bişey yok....
3213 - öyle olduğunu sanmaktır.
3214 - özetleyecek olursam
3215 - özlem sevgı nefret dır
3216 - özlemek
3217 - özlemektir.onun yanındayken kendi varlıgını kaybetmek yok olmaktır.güvenmektir.güven vermektir.elini tuttugunda kalbinin delicesine carpmasıdır.
3218 - özlenmediğini bilerek aranmasanda aramak küçük şeylerle mutlu olmaya çalış gerisi gözyaşı gözyaşı gözyaşı
3219 - özveridir
3220 - parası olanlar için en güzel şeydir
3221 - paylaşımın olmadığı yerde aşk mevsimlik kelebeğe benzer ya uçar gider; ya uçar gider... (aydın yurtsever)
3222 - paylaşmaktır,fedakarlıktır, saygıdır, sabırdır. kalbinin ve kendi vücut organlarının sadece senin için çalışmadığını anlamaktır.
3223 - peşinden koşsan da yakalayamayacagın bir yorgun yolculuk.
3224 - peşinden koşup erişemmek erişincede bi işe yaramadığını görmektir.
3225 - prangalara vurulmaktır aşk. kızgın kumlardan serin sulara atlamaktır aşk.sevgidir, duygusallıktır ve sevdiğinin uğruna herşeyi göze almaktır aşk.
3226 - ptallık ve yine aptallık
3227 - ramsy_derki.....! aşk bir damla göz yaşının yanaktan süzülüp yere düşmesi kadar kısa bir zamanda oluşan büyük bir duygudu......
3228 - ruhu kuşatan sebepsiz sevgidir.
3229 - ruhun kanatlanıp ideallerine uçmasıdır.
3230 - sabah güneşi gibi bir anlık kısa vadeli, akşam güneşinin batması gibidir.mevsimlik karpuz gibi, geçici kisa vadeli gibidir.. saygılarımla
3231 - sabahtan akşama kadar cennetten yer satmaktır.(amaç para)
3232 - sabahtan akşama kadar soğan doğramaktır.
3233 - sadakat ve mutlulugun ta kendisidir
3234 - sadece aci cekmektir!
3235 - sadece anlamsızlık,çılgınlık,mantıksızlıktır.
3236 - sadece beraberken güzeldir. başka bir değişle aşk acıdır........
3237 - sadece bir hevestir
3238 - sadece gözyaşı dökmek
3239 - sadece sonu yalnız kalınan bir rüyadır kız yada erkek farketmez
3240 - sadece ve sadece hayatın anlamıdır,mutluluktur ama çok tehlikelidir
3241 - sak su hava gibi bir itiyactir bazen günes gibi sicak,bazende buz gibi soguktur
3242 - sakın ama sakın aşık olmayın çünkü ben aşık oldum da ne oldu aşk kendini kandırmaktır
3243 - salak bir adrenalin patlamasından başka bir şey değildir...
3244 - salaklıktır en akıllı insanlar bile aşık olunca salaklaşır şeytana papucu ters giydirir
3245 - sanaldaki aşklar ların hepsinin boş olduğunu geçen uzun zaman zarfında anladım çünkü
3246 - sanırım, aşk, kendini biraz serbest bırakabilmektir. biraz rahat olabilmektir. tabuları kuralları yıkabilmektir. hissettiğini yaşabilmektir.
3247 - sanmakla geçti zamanın.beni sen seni ben sandım oysa gittiğimi hiç anlamadın..
3248 - satın alınamayan tek şeyir
3249 - saygı
3250 - saygı duyulması gereken....
3251 - saygı,sevgi,anlayış ve özellikle sabırdan oluşan,sesini dahi duyduğunda dizlerini titreten tatlı bir acıdır.
3252 - saygi
3253 - sebebini bilmesende, sonucunu öğrenmesende güzel duyguları, kötü günleri ve hayata ayrı bir renk katmaktır tabiki bilene...
3254 - sen birini seversin oda başkasını işte aşk budur
3255 - sen istediğin halde onun istememesidir... yalvarırsın ama olmaz,,,,,, gururun unutulmasıdır aşk...
3256 - senınle yaşan senınle ölen bır sevgı nehrıdır.hayadını ve acılarını ortakolandır.gozlerımden yaşlar akıddıgımda onu sılmesını bılenındır.
3257 - seni seviyorum demektir.
3258 - seni seviyorum diye bilmektir
3259 - seni sevmesede ona hiç kızmamak ve ölünceye kadar sevmek.
3260 - sevdigi için ölmeyi degil,yaşamayı göze almaktır...
3261 - sevdigin insanın adını kalbine mürekepi bitmeyen kalem gibi yazıp onu esberlemektir yada onu bir kalemde silmektir
3262 - sevdiginin yanında ttremektir
3263 - sevdiği insanı üzmeden aldalmadan onunla bir gününü bin ömür gibi geçirmektir.
3264 - sevdiğim adam cemaldir..ona aşığım ama o farkında bile diil....
3265 - sevdiğin için katlanmaktır..
3266 - sevdiğin insanı kıskanmaktır
3267 - sevdiğin kişiyi damarlarında akan kanda hissedebilmektir.gözlerine baktığında kalbinin vücuduna sığmamasıdır.
3268 - sevdiğine kavuşamamaktır
3269 - sevdiğine sevdiğini söyleyip de reddedilmektir....
3270 - sevdiğini değiştirmeye çalışmadan onu ilk gördügünüz zamandaki gibi kabul etmektir.
3271 - sevdiğini gördüğün anda kafanın allak bullak olmasıdır..
3272 - sevdiğini hissettiğin anda... beni seviyor umudunu taşımak yada hayal kırıklığına uğrayıp aslında hiç sevmediğini anlamaktır.
3273 - sevdiğinin bir an bile aklından çıkmamasıdır
3274 - sevdiğinin gözlerine baktığında gülümsemesidir!!!!
3275 - seven için hayat sevmeyen için sadece laf.
3276 - seven iki kalbin bir beden olmasıdır
3277 - sevene verilen değerdir.
3278 - seveni sevmek
3279 - sevenin ateşte yanmasıdır...
3280 - sevenle sevilenin arasın daki hakimiyet
3281 - sevenle sevmeyen bir olurmu.ayrilik askinkanununda var.ask her zaman onsekiz yasindadir
3282 - severken ölmektir
3283 - severken sevilmemek acı çekmek nefret etmek hayatan zevk almamak kalp ağrısı göz yaşı bazen mide bulandırıcı
3284 - seversen itilirsin itersen sevilirsin
3285 - seversin kavusamazsin, isde buna ask derler dostum!
3286 - seversin kavuşamazsın aşk olur.. (kavuşursan eğer aşkı kullanmaya başlarsın, bir süre sonra da son kullanma tarihi gelir...kavuşamazsan eğer sevmek ve sevilmek içinde uhde kalır...işte bu da aşk gerçeğidir sadece kavuşamayanlara bahşolan.)
3287 - sevgi ,nefret , hasret dir
3288 - sevgi bağı ve saygıdır
3289 - sevgi bazen öyle tatlı olur ama bazen'de çok acı verir.
3290 - sevgi kelimelere sığdırmadığın benimseme duygusudur.
3291 - sevgi o olmadan da onla olabilmektir;sevgisiz olupta sevgi ile yaşamaktır;aşk işte böyle bişeydir
3292 - sevgi sonsuza yakılan ağıtmış ekosu aşk olan
3293 - sevgi,özlem,tutku,arzu,mutluluk, - kıskançlık,üzüntü,keder,uykusuz geceler mutsuzluk ve kaçınılmaz son.
3294 - sevgidende öte tarifi ni yaşayanların yapacağı bir durum
3295 - sevgidir
3296 - sevgilerin en büyüğüdür
3297 - sevgili gülce sana katılıyorum aşk gerçektende çooook büyük bir yalan....
3298 - sevgilim bana sordu aşk nedir diye... bende düşüneyim dedim.yarın bir erkekle gördüm ve aşkın tanımını buldum ve kulağına dedim ki aşk ızdıraptır...
3299 - sevgilimden ayrıldım bu velet tuhaf etti beni
3300 - sevgilime duyduğum hislerdir
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Aşk'ın Tanımı   Aşk'ın Tanımı - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Tem. 30, 2008 1:53 am

3301 - sevgilinizin gözlerine baktığınızda kalbimize bir kere tutalım eğer o zaman kalbimiz her zamankinden farklı atıyorsa bu aşktır..
3302 - sevgilinle elele yağmur çiselerken deniz kenarında yürümek ve ara sıra göz göze gelmek gülümsemektir
3303 - sevginehiri sitesinde aşk nedir sorusunu cevaplandırmak gibi bişeydir
3304 - sevginin bittii yer
3305 - sevginin doruk noktasidir,ölümsüzlesmektir....
3306 - sevginin ilk basamağıdır
3307 - sevginin oluşumunun temelidir aşk...bi gün bitse de sevgiyi kalıcı kılması en büyük hediyesidir bizlere
3308 - sevginin tarifsizliğidir.
3309 - sevgiyi tutamıyorum avuçlarımda kayıyor aşık olmak en büyük korkum derdim yüreğimde çoğalıyor.
3310 - sevın sizde anlayın
3311 - sevilen seviyorsa dunyanin en guzel seyidir, eyer oyle degilse hayatin en cekilmez derdidir
3312 - seviliyorsan güzeldir
3313 - sevimli, sempatik, hoş bişi
3314 - sevipte karşılık alamamaktır
3315 - sevipte sevilmektir.sevipte sevilmezsen dünyadaki, en büyük acıyı tatmış olursun işte aşk budur
3316 - sevipte sevilmemek sevilipte sevmemek
3317 - sevişmektir
3318 - seviyor ve seviliyorsaniz, iste bu asktir. cunku ben bunu yasiyorum ve coook mutluyum..!!
3319 - sevmek artı sevdiğine ulaşamamk
3320 - sevmek cay sevilmek seker bizim gibi sevenler cayi sekersiz icer
3321 - sevmek ve ona söylemek
3322 - sevmek ve sevilmemek aci cekmektir
3323 - sevsen de sevmiyorsun diye suçlanmaktır.
3324 - sevsen de sevmiyorsun diye suçlanmaktır.
3325 - sizce aşk diye bir şey var mı?ben inanmıytorum.
3326 - size bişey söyleyeyimmi aşk çözülmesi zor hatta imkansız bir bilmeceden başka hiç bişey deyildir.sizce?
3327 - soguk karanlik dünyanin yesil vadisi
3328 - son nefesinde dahi gelirmi diyerekten onu beklemektir
3329 - sonsuz bir derinlik.....
3330 - sonsuz bir mutluluktur .... ..............galiba... arkadaşlar.
3331 - sonsuz olmadır!
3332 - sonsuz sevgi ve dağlarınsırtında yürek çarpmasıdır
3333 - sonsuza kadar sadece onun sesini duyma isteğidir
3334 - sonsuzluğa yürümeye benzer bi duygu alır götürür insanı nereye gittiğini bilmezsin ama o huzura ulaşma hissi insana hoş gelir işte aşk budur
3335 - sonsuzluğu hissettiğimiz tek duygu.
3336 - sonsuzluk
3337 - sonsuzlukta kaybolup birleşmek
3338 - sonu hep hüzün olan bır şey
3339 - sonu olmayan belkıde ınsanı yasama baglayan kutsal bır oyundur
3340 - sonucunu bile bile oynamaktır
3341 - sonun başladığı yerdir.
3342 - sonun başlangıcıdır....
3343 - sonunda ayrılıkta olsa yaşanması gereken en güzel şeylerden biridir aşk
3344 - sonzuza kadar bitmeyecek bir mutluluk serüveninin başlanğıdır
3345 - sormustular bana ask nedir diye, anlattim seni, ask budur diye...
3346 - sözcüklere hiç gerek yok sadece gözlerin rol aldığı bir oyunun perdesidir.aşk perdesi
3347 - sşk herzaman kanayan bir yaradır
3348 - stop aska inanmayin cünkü yokdur, aska inananlar sevgiye muhtac ve hayal peres lerdir.
3349 - susuz bir çölde bir damla su bulduğunuzda suyunuzu sevdiğinize verebilmektir.
3350 - sürekli arayış içinde olmaktır arzuladığın şeye kavuşmak istememektir
3351 - sürekli yanlış yapmaya kapı aralayan bir duygudur.
3352 - sürünmektir
3353 - şeker gibidir eriyerek içine işler ve tadı hiç bitmez
3354 - şu ölümlü dünyada ölümsüzlüğe ulaşmak........
3355 - şurada yazılmış onca aşk tarifine bakıyorumda..aşk dediğin laftır laf!
3356 - tadılması gereken en acı duygu
3357 - tam bir yaz yağmurudur. ayy! çok sıcak... dediğin anda gelir, seni ferahlatır; sonra da çekip gider, ıslak bırakır...
3358 - tamamen fizikselliktir
3359 - tanımı olmayan acaippp bişiyy...
3360 - tanımıyapıldığında,büyüsünü kaybeden büyülü bir kelimedir.
3361 - tanımsız bir duygu
3362 - tanımsızdır.sadece adı bilinen fakan ne olduğunu kimsenin bilmediği bir şey...
3363 - tanrinin yarattigi en buyuk ve en guzel duygu
3364 - taptığım insanın içimde uyandırdığı duyguların hepsi
3365 - tarif edemeyeceğin tek duygu
3366 - tarif edilemeyen duygudur.
3367 - tarif edilir bişey olsaydı kimse kağıda kaleme gerek duymazdı bence.nekadar acı olursa olsun o yolda inatla yürümektir.anlayacağınız yaşamaya değer bi duygu.
3368 - tarifi imkansız mutluluk ve acıdır
3369 - tarifi mümkün olmayan ve olması gerekenleri mümkün kılan ve her insanın tatması gereken bir duygudur!
3370 - tarifi olmayan tek kavramdır
3371 - tarifi zor ama yaşanması gerekli olan sevmeyi bilene zevk bilmeyene acı veren bir duygudur
3372 - tarifini bulan insanlık namına bana ulaşsın
3373 - tarifsiz
3374 - tarifsizdir sadece yaşanır.
3375 - tatlı bir heyecan ve kalbinin daha sık çarpmasıdır.fakat geçici bir hevestir.
3376 - tatlı bir rüya ufak bir dünya gözlerde başlar kalplerde yaşar aşk şiiri gibi güzel film gibi geçer bir rüzgar eser masal gibi biter
3377 - tatlı bir tebessümdür saflıktır aşık olmak gibisi varmı be tabiki karşındakini iyi seçebilirsen
3378 - tatlı zorluk
3379 - tedavisi olmayan tatlı bir hastalık
3380 - tek beden çift yürek
3381 - tek kelime ile , ask
3382 - tek kelimeyle aşk yaşayabildiğin kadar dolu olan hayattır!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3383 - tek kelimeyle süperrrrrrrrrdırrrrrrrrrrrrrrrr
3384 - tek taraflı sevmek,bir umut beklemek...
3385 - tek tarafli oldugu zaman cok acidir karsilikli oldugu zaman cok tatlidir gercek ask bir kere yasanir ona da kavusamazsin iste bele.
3386 - tenine dokunduğuda tiremektir.
3387 - terkedilmişliğin verdiği bir acıdır!!!(kendimden biliorum)
3388 - tertemiz duyguların bir olmasıdır
3389 - tıbbın dahil deva bulamadığı en güzel hastalık
3390 - topraktan ayırdınmı, dalından kırdınmı, bembeyaz yaprağından birini dahi kopardınmı ömrü çok azdır kır papatyalarının.aşk; eeesmer bir kkkır pppapatyasıdır.
3391 - toz penbe bulutların arasında sevgilimle birlikte mutluluğa uçmaktır...
3392 - tuhaf,güzel,karışık duyguların birleşmesiyle oluşan duygular topluluğudur.
3393 - tuna kiremitçi git''kendini çok sevdirmeden''adlı kitabının 47. bölümünde aşkı söyle tarif ediyor
3394 - turuva atıdır
3395 - tutkudur
3396 - tutkudur,harika bir duygudur,aşk herzaman vardır ama onu hissedemeyen degerini bilemeyen kalpler vardır?
3397 - tutkularına karşı koyabiliyorsan bu, iradenin gücünden çok tutkularının zayıflığındandır. işte aşk vazgeçilmez tek tutkudur...
3398 - tutsaklıktır
3399 - tüm hayatını, işini, aileni, varlığını tehtid eden, sonunda kavuşturmayan amansız bir acı,ruhani bir mutluluktur.
3400 - ucu bucagı görülmeyen kavisli bir yoldur
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Aşk'ın Tanımı   Aşk'ın Tanımı - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Tem. 30, 2008 1:53 am

3401 - uçsuz bucaksız bir çölde yolunu aramak gibidir ve yolun sonunu bulduğunde hissedeceğin mutluluktur. ama bazen yolun sonunu hiç bulamıyabilirsin de.. !!
3402 - ugrana can verilecek bir tabiat olayıdır.işte bende su an tabiat olayının içindeyim.
3403 - ugruna herseyi yapmaktir
3404 - ugruna olmektir
3405 - ugruna olunecek en anlamsiz seydir
3406 - uğruna ölememektir hissizleşmektir onsuz aldığın her nefeste yaşadığına lanet etmektir
3407 - uğrunda herşeyden vazgeçmektir.
3408 - uğrunda herşeyinden vazgeçebileceğin kişiyi bulabilmek ve vazgeçmektir herşeyinden.........
3409 - ulaşılamayan büyükü bir tutkudur.
3410 - ulaşılamazlıktır.
3411 - ulaşılması zor olan ve beklenen bir o kadar da heyecan verici birşey tarifi gercekten zor
3412 - ulaşılmaza ulaşma isteği
3413 - ulaşılmyanadır
3414 - umuda doğru yolculuktan doğan bir güneş...
3415 - unutamamakdır....
3416 - unutulmayacak kadar güzel bir kere yaşanacak kadar özel bir duygudur
3417 - usulca kalbine giren ve daha sonra fırtınalara sebep olan bir duygudur
3418 - uykusuz kaldığın gecelerdir aşk...ona dokununca ayaklarının yerden kesilmesidir.konuşmak değildir aşk,yaşamaktır delicesine...
3419 - uykusuz kalmak, acıkmamak, susamamak, düşünmek, hayal kırıklığı, vb. türden çekilen rezillikten başka birşey değildir.
3420 - uyuyamamak ve her an onu düşünmektir
3421 - üç adet çocuktur
3422 - üç harflik saçma birşeydir
3423 - valahi ask güzel bir sey dir ve tabiki sicaklik tir
3424 - valla ask nedir bilmiyorum ama canimi fena yakiyo
3425 - valla ben de tam olarak bilmiyom
3426 - valla değişik bir duygudur
3427 - var oluş yaşadığını hissetmek anlamak
3428 - varlığında yok,yokluğunda var olandır...
3429 - varlığında yokluğunu, yokluğunda varlığını istedigimiz tek şeydir.
3430 - varolmaktır...
3431 - vazgeçememektir.
3432 - vazgeçilmemek
3433 - vazgeçilmez bir tutku.
3434 - vazgeçilmez,unutulması zor insanı mahveden süründüren durum
3435 - vazgeçiş
3436 - vazgeçtiklerimiz,ertelediklerimiz
3437 - ve ask yoktur, baglanmak vardir alismak vardir ama ask kesinlikle yoktur. size tavsiyem kizlar sakin herkese inanmayin hele hele seni seviyorum diyene asla!!!!!!
3438 - vecdin iki basamak altidir, ılgiden sevgiye, sevgiden aska, asktan da vecde gidilir...
3439 - veremli bir insanın denizi seyretmesidirb
3440 - ya bilmiyorum ama yazarken bile heycanlandigima gore siz anlayin...
3441 - ya ne biliyim ben acı çekiyorum üzülüyorum ama mutsuz değilim belkide aşk benim içinde olduğum duygulardır
3442 - ya yapma allah askina,ask var diye kendini kandirma,birine baglanirsin onu ask sanarsin.ask biter aci kalir.bunu uyaninca anlarsin.
3443 - yakaladığın anda hataları ile onu kabullenmek
3444 - yakalaması zor,yakalandığında unutması zor.hırçın bir rüzgar
3445 - yalan dostum ask diye birşey yok aşk dediğin 3 günlük eglence bilemedin 4 gün sürsün. kapılıpta sürünenen çoook
3446 - yalan dostum aşk diye birşey yok aşk dediğin 3 günlük eğlence Wink
3447 - yalan!
3448 - yalan...
3449 - yalancı bir masal gibidir.
3450 - yalanlarla dolu bir dünyada bazı şeyleri unutup bırazda olsa mutlu olmaktır. tabı karşılık beklemeden
3451 - yalnız anlarda gecenin karanlığın kendimi kaybettiğimde tutunacak son dalım yada varmak istediğim tek limandır
3452 - yalnızca özel kişilere duyulan karşıkonulamaz istektir.elektrik meselesi seni seviyorum.
3453 - yalnızlıktır!
3454 - yangınlar ortasında notaarı kurşunlanmış türkü
3455 - yanımda olduğun içim ölüm vadisinden geçsem bile korkmuyorum
3456 - yanına gittiğinde kaç sene olursa olsun kalbinin çarpmasıdır
3457 - yanındayken; dünyadaki bütün mutluluklar. ayrı iken ; dünyada yaşanmamış acılar ve ızdırablar.
3458 - yanlız gidilmesi gereken yol
3459 - yanlızlığa karsı yapılmıs bır suikasttir.
3460 - yanlızlığı birlikte paylaşmaktır
3461 - yaratılanı yaratan'dan dolayı sevmektir.
3462 - yarın ne yaşayacağını bilememek acı çekmeyi göze alıp ölümüne sevmek
3463 - yasamak!!!!!
3464 - yasamaya deger...
3465 - yasanması geregen en güzel duygudur
3466 - yasayabilene dünyanın en güzel duygusu!
3467 - yasemın senı cok sevıyorum bunu herkeze anlatıyorum senı cok ama cok sevıyorum bıtanem...
3468 - yasemini sevmek! onu cok seviyorum, malesef cok gec anladim.
3469 - yaşadıgın zaman cok buyuk bır mutluluk duyarsın sonunda ıse acının en buyugunu yasarsın
3470 - yaşam sitilidir. "aşksız yaşam" hayat değildir.
3471 - yaşamaktır acıyı hüznü mutluluğu ve herşeyi sevmeyi
3472 - yaşamaktır aşk
3473 - yaşamasını bilen için herşey bilmeyen için bir anlamı olmayan şeydir
3474 - yaşamayan nasıl bilsin alt tarafı aşk desin.... allah kimseye vermesin aşk acısı
3475 - yaşamayanların onu karalamaya çalıştıgı ve insanın hayatta 1 defa yaşadıgı duygudur...
3476 - yaşamın ta kendisidir... aşksız yaşam güneşsiz dünyaya benzer. tabi karşılıklı olunca.
3477 - yaşamla ölüm arası bişeydir
3478 - yaşamla ölüm arasındaki ince çizgi....
3479 - yaşanan en saf ve en temiz duygudur aşk
3480 - yaşandıkça anlaşılan bir şeydir
3481 - yaşanılması en güzel olan eylemdir
3482 - yaşanılması gereken en güzel duygudur.
3483 - yaşanılması gereken engüzel duygu..
3484 - yaşanmadan anlaşılamayan,yaşansa da anlatılamayan tek şeydir...
3485 - yaşanmadan öğrenilmeyen sırdır ölmeden vazgeçilmeyen tutkudur aşk
3486 - yaşanması gereken bir şey hislerden ibaret ama tek kelimeyle doğru insan oldugumu daha güzel aşkdan korkmayın aşkı her anlamda yaşayımn benden tavsiye..
3487 - yaşanması gereken en güzel şeydir tıpkı benim yaşadığım gibi aşkı seviyorummmm
3488 - yaşanması gereken ilk ve son duygudur yaşamayı bilene tabiki
3489 - yaşanması güzel mutluluk kaynagıdır.sevgiden üstün sevgi kadar eşsiz bir şeydir.
3490 - yaşanmaya deyecek en güzel ve en acı şeydir.
3491 - yaşanmış ve yaşanacak duyguların arasında en kutsalıdır .
3492 - yaşarken onunla olmak,uzaklaştığında özlem duymak ayrıldığında ise yok olmaktır.
3493 - yaşarken ölmek demektir ölmekte değil dünyayla ahiret arasında yaşamaktır
3494 - yaşarken ölmektir....
3495 - yaşayan bilir ama anlatılamaz. anlatılmaya başlandıktan sonra zevk almaktan da çıkar..
3496 - yaşayan bilir ama emektir, yürektir, karşılığını alamasan da ..
3497 - yaşayan bilir insanoğluna verilmiş en büyük lütuf yada ceza her güzel şey gibi sonu olan her kötü şey gibi sonu olmayan şey
3498 - yaşayanın bildigi, yaşamayanın asla bilemeyecegi ve hayatta herkesin en az bir kez yasaması gereken bişeydir...
3499 - yaşayanın bildiği 3. bir dünyadır.cennet ve cehennemede dönüşebilir.doğru aşk cennettir.aşk kovalamacadır
3500 - yaw evcilik oyunuun devam etmesini sağlıcak bi tutkudur
Admin
Admin
Admin
Admin

3541 - yemelerden içmelerden kesilmek,dilinin tutulması demektir.
3542 - yeniden var oluştur
3543 - yetmeyen sözlerle anlatılmaya çalışılan,yaşanılması güzel ötesi,bitmesi an meselesi,seveni başka diyarlara götüren,ayrılanı azap zincirleriyle donatandır aşk!
3544 - yıllar geçse de aradan yine birbirine dönmek yine bir bütün olmaktır....
3545 - yoğunlaşan sevgiye aşk denir
3546 - yokluk içinde tekrar var olmak gibi...yağmur gibi toprak gibi...hayat gibi ölüm gibi...içinde sizin duygularınız olan ilahi bir şiir gibi...
3547 - yokturr!!!!
3548 - yolda ayağımızın bir taşa takılıp düşmemiz gibi bir şey herhalde.ayağa kalıkınca silkelenip kendimize geliriz...
3549 - yüksek gerilimhattından geçen bir ceryan(elektirik) tutabilene aşk tutamayana meşk.
3550 - yüreğinin delicesine sevdiğin için çarpmasıdır onuniçin ölümü göze almaktır.yüreğini götürdüğün yere sevdiğinide götürmektir
3551 - yüzme bilmeden ;okyanus ortasında yüzmeye çalışmaktır
3552 - yüzmektir gökyünde aglamaktır okyanusun dibinde uzanıp bir fırca darbesi vurmaktır yüregimin derinligine ben yaşıyorum eşimle.
3553 - yüzyıllardır duygularla sürklenip bugünlere gelmiş ancak anlamı halen tartışılan ve bulunamayan acı ve duyguyu aynı anda yaşatan sihirdir
3554 - zamansız gelen ve ne zaman gideceği belli olmayan bir duygudur.
3555 - zehrayı her gördüğümde kızarıp bozarmak ve kelimelerin boğazımda düğümlenmesi
3556 - zorluktan başka birşey değil
aslıay_rock

aslıay_rock

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 02/08/08
Zodyak Zodyak : Aslan Keçi
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 5
Yaş Yaş : 32
Nerden Nerden : İstanbul
Kişisel İleti Kişisel İleti : ve hayat sadece hüzünlü şarkılar bekler benden...
Ruh Hali Ruh Hali : Aşk'ın Tanımı - Sayfa 2 Parano10
Tuttuğu Takım Tuttuğu Takım : Aşk'ın Tanımı - Sayfa 2 B10

MesajKonu: Geri: Aşk'ın Tanımı   Aşk'ın Tanımı - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Ağus. 03, 2008 8:38 pm

herşeyden öte...kendinden vazgeçmek...hatta sırf onun için kendini sevebilmek...sadece onu düşünmek...yani tipik bir aptallık,sarhoşluk,paranoyaklık,delilik hali (:
gizem880
Co Admin
Co Admin
gizem880

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 01/08/08
Zodyak Zodyak : Kova Domuz
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 23
Yaş Yaş : 29
Nerden Nerden : Çıkmaz Sokak :D
Hobiler Hobiler : Servet avcısı
Lakap Lakap : Servet Avcısı delisi :P
Kişisel İleti Kişisel İleti : нαуαт уαℓαηѕα gєя¢єк ѕєη σℓ…!
Ruh Hali Ruh Hali : Aşk'ın Tanımı - Sayfa 2 Seytan10
Tuttuğu Takım Tuttuğu Takım : Aşk'ın Tanımı - Sayfa 2 G10

MesajKonu: Geri: Aşk'ın Tanımı   Aşk'ın Tanımı - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi Ağus. 11, 2008 6:33 am

KATILIYORUM NE ÇOK YAZMIŞSIN YA OKUYANA KADAR CANIM ÇIKTI Very Happy:D

Aşk'ın Tanımı
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2